+420 608 520 155 aa@aa.cz

WEBDESIGN

Tolik webů jsme již postavili

WebDesign = tvorba webových stránek… Ale je to tak jednoduché?

WebDesign je pojem, který zahrnuje grafický návrh a pojetí stránky, které vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

Můžete mít stránku jednoduchou, pouze se základními informacemi, nebo stránku složitější např. s animací, elektronickým obchodem, či ukázkami videa, hudby, zvuku apod. „Nic není nemožné“, vzhledem k tomu, že tvorba webových prezentací je pouze programování.

Nechte se inspirovat stránkami, které jsme již vytvořili (je jich cca 1200 pro nejrůznější firmy a typy podnikání). Začali jsme s tím už v devadesátých letech a úspěšně v tom pokračujeme dodnes…

Stránky, které navrhujeme my, jsou elegantní, srozumitelné a již od začátku naprogramované tak, že je můžete používat bez velkých změn celé roky. Navrhujeme kompletní koncepce firemních webů, kde je obsažena jak stránka s Aktualitami, které si sami spravujete, tak redakční systém pro psaní článků, e-shop i facebooková prezentace.

Snažíme se vytvářet stránky tak, aby se korektně zobrazovaly ve většině užívaných prohlížečích a systémech, na čemž si mnozí z našich konkurentů nedá moc záležet, proto významnou část naší práce představuje předělávání méně úspěšných projektů nebo chybně naprogramovaných stránek.

Pro váš web vám poskytneme profesionální hosting, nabízíme kvalitní a spolehlivé webhostingové služby, s dostatečným prostorem na serveru pro všechny vaše aktivity. Firemní e-maily jsou součástí námi poskytovaného webhostingu.

Výběr z našeho portfolia

Sandwich bistro

Sandwich bistro

www.sandwichbistro.cz

Domácí oplatky

Domácí oplatky

www.domacioplatky.cz

Čistič brýlí

Čistič brýlí

www.cisticbryli.cz

Natural Oil

Natural Oil

www.naturaloil.cz

Hotel Kollerhof

Hotel Kollerhof

www.hotelkollerhof.com

Restaurant U Kašpara

Restaurant U Kašpara

www.restaurantkaspar.cz