HOME PAGE
O FIRMĚ
SLUŽBY
REFERENCE
CENÍK
POPTÁVKA
KOREKTURY
KONTAKT

SLUŽBY

Tvorba www stránek - To je pojem, který zahrnuje grafický návrh a pojetí stránky, které vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

Můžete mít stránku jednoduchou, pouze se základními informacemi, nebo stránku složitější např. s flashovou animací, elektronickým obchodem, či ukázkami videa, hudby, zvuku apod. "Nic není nemožné", vzhledem k tomu, že tvorba webových prezentací je pouze programování. Nechte se inspirovat stránkami, které jsme již vytvořili (je jich cca 1200 pro nejrůznější firmy a typy podnikání).

Snažíme se vytvářet stránky tak, aby se korektně zobrazovaly ve většině užívaných prohlížečích a systémech, na čemž si mnozí z našich konkurentů nedá moc záležet, proto významnou část naší práce představuje předělávání méně úspěšných projektů nebo chybně naprogramovaných stránek.
Námi vytvořené stránky jsou elegantní, graficky nápadité, ale hlavně a především přehledné. Důkazem toho, že dobře fungují je fakt, že námi naprogramované webové prezentace jsou úspěšné s původním návrhem a designem již 10 let. Jejich struktura je jasná, návštěvník není zmaten množstvím tlačítek nahoře i vlevo, ví přesně, co má kde hledat.

Návrhy firemního loga - V případě, že s podnikáním teprve začínáte, nebo jste jěště nestihli vyrobit svoje firemní logo, které je vlastně reprezentativním vizuálním nositelem informací o firmě, pomůžeme vám i s návrhem loga.

Pronájem prostoru na serveru - Výsledkem naší práce je především hotová webová prezentace, kterou Vám  můžeme předat v podobě CD media a dál ho můžete nabízet například jako dárek na výstavách apod. Pro vystavení na Internetu vám samozřejmě nabízíme možnost umístit vaše stránky na našich nebo partnerských serverech, včetně bežné nebo rozšířené údržby.

Vyhledávače - Pořídíte-li si webové stránky a pak je dáte na server, s podivem vám nikdo nezavolá. Aby se tak nestalo, je nutné stránku také na Internetu zveřejnit. To se dá udělat na několika úrovních a několika způsoby. Možnosti zveřejnění stránek jsou v podstatě neomezené a díky tomu můžete přímo úměrně zvyšovat návštěvnost svých stránek.

Není problém dosáhnout desetinásobného zvýšení návštěvnosti stránky. Základem je výběr klíčového slovního spojení, které budou zavedeny i přímo do html kódu stránky a pak do příslušných portálů a to jak u nás, tak v zahraničí.

Bez zviditelnění vaší firmy mezi konkurenty na Internetu, nemá vaše webová prezentace prakticky význam, ať už je sebekrásnější.
Co vám můžeme nabídnout my?
Využijeme svých zkušeností a dostaneme vás na první (druhou, třetí... pátou stránku - záleží jenom na vaší volbě) v Seznamu či Googlu. Chcete si ověřit jak to funguje? Ihned nám zavolejte na 608 520 155!

Webhostingové služby - Umístění Vašich webových prezentací Vám můžeme zajistit na Vašich nebo našich serverech.