HOME PAGE
O FIRMĚ
SLUŽBY
REFERENCE
CENÍK
POPTÁVKA
KOREKTURY
KONTAKT

SLUŽBY
Propagace na sociálních sítích, social marketing -
v poslední době se na nás obracejí zákazníci s požadavkem, abychom jim pomohli překlenout krizové období, které dle ekonomů potrvá ještě nejméně 3 roky. Nástrojů, jak dosáhnout udržení nebo nárůst klientely, je poměrně hodně, nicméně si Vás po předešlé zkušenosti dovolíme upozornit na momentálně jeden z nejúčinnějších marketingových nástrojů, kterým je firemní facebooková prezentace.


Zbavíme Vás starostí s vytvořením nebo úpravou Facebooku a zjednodušíme Vám aktualizaci www stránek.

Zapomeňte na jednoduchou ikonku Facebooku, kterou vidíte téměř na všech webech! Návštěvníka stránek nic nenutí k tomu, aby na ni kliknul, protože by ho to zbytečně odvádělo z webu, na který právě přišel.

My pro vás vytvoříme facebookovou prezentaci, kterou elegantně zakomponujeme přímo do Vašich firemních stránek tak, aby se zobrazovala jako klasická stránka s Aktualitami. A uvidí to samozřejmě všichni návštěvníci - i ti, kteří sami Facebook nemají!
 
Podnikatelé FB  obvykle nemají příliš rádi, protože nemají čas studovat všechny jeho možnosti a funkce, ale Vaši zákazníci se na něm pohybují velmi často.

Správné navržení FB prezentace znamená přitom zhruba 20 - 50% nárůst zakázek. Navíc vám vaši klienti sami dělají reklamu a to zcela zdarma! Každý z vašich nových "fanoušků" má průměrně 300 přátel, se kterými sdílí každou akci, kterou na Facebooku udělal - takže máte dalších 300 potenciálních klientů. Navíc - sdílení a doporučení nějakého produktu, či služby má mezi zákazníky mnohem větší hodnotu, než jakákoliv reklama, kterou si platíte.
VYTVOŘENÍ KOMPLETNÍ FACEBOOK FIREMNÍ PREZENTACE ZAHRNUJE:

 • Vytvoření horního Artworku - graficky nápaditý artwork, podobně jako u www stránek
 • Vytvoření Ikonky/Loga. Tento obrázek se pak zobrazuje jako ikonka u všech příspěvků.
 • Zadání kompletních údajů - kontakt, popis činnosti, otevírací doba - texty podobně jako u www
 • Vytvoření několika úvodních příspěvků. Důležité věci se mohou zobrazovat stále nahoře.
 • Zpracování fotek, obrázků (návštěvníci můžou označit některé fotky, že se jim líbí a případně je šířit dále po síti).
 • Vytvoření kalendáře akcí. Na akce se návštěvníci můžou online přihlašovat a prezentovat, že se toho účastní.
 • Vytvoření programového kódu, který se vloží do www a slouží jako samostatné  okno s aktualitami, do kterého budete přispívat Vy ale také Vaší zákazníci.
 • Získání smysluplné klientely

Facebook se zobrazuje jako elegantní součást stránky - okno s nejnovějšími aktualitami, takže ihned upoutá pozornost potenciálního klienta. A co je důležité, aktuality vidí samozřejmě KAŽDÝ návštěvník vaší stránky, bez ohledu na to, zda je či není na Facebooku.


A takhle to může vypadat i na vašich stránkách - když se on-line modul pravidelně aktualizuje, získáváte nové klienty doslova každý den!Máte zájem o získání spíše zahraniční klientely z celého světa? Chcete přeskočit své konkurenty? Pak zvolte TWITTER!


Twitter je další sociální sítí, která funguje velice podobně jako Facebook, s tím rozdílem, že u nás je kupodivu málo známá, což je škoda - protože např. v USA je bezkonkurenčně nejvyužívanější!

Z toho důvodu jestli česká firma hledá potenciální klienty ze zahraničí (nejenom z USA), je pro ni výhodnější a rychlejší využití Twitteru.

Jak to funguje?

Přidáváte zde aktuální příspěvky či fotky stejně, jako na Facebooku, s tím rozdílem, že délka příspěvku je omezena na 160 znaků. Je to velmi rychlé, jednoduché, pohodlné a noví zájemci o vaše služby či produkty za zahraničí pribývají každý den! Samozřejmě je nutné přidávat příspěvky i v cizím jazyce, nejlépe angličtině, která je na internetu nejrozšířenější.VYTVOŘENÍ KOMPLETNÍ TWITTER PREZENTACE PRO FIRMY
(ČESKO-ANGLICKÁ VERZE
)

 • Založení firemního Twitter účtu, vytvoření loga a pozadí. Logo se pak zobrazuje jako ikonka u vašich příspěvků.
 • Zadání informací a kontaktů o firmě.
 • Základní "tweety", získání klientely. Příspěvky v českém i anglickém jazyce. Získávání nových "followers", hledání zajímavých stránek, které je nutno "následovat", odsud přibývají noví klienti.
 • Prezentační fotky k nabídkovým "tweetům".
 • Vytvoření implementačního kódu a jeho zakomponování do webu pro on-line administraci Aktualit na www klienta.

A jak to vypadá v praxi? Sledujte denně, jak vám přibývá klientela ze zahraničí!